Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Біозавивка для волосся Lisap Keep Control Natural Waves Kit 100 мл+150 мл

Біозавивка для волосся Lisap Keep Control Natural Waves Kit 100 мл+150 мл

Lisap KC Keep Control Natural Waves Kit - ідеальний засіб для створення м'яких, еластичних та природних локонів. Унікальна формула з різним часом дії для досягнення бажаного результату на всіх типах волосся.

Система використовує веганські формули та повністю зроблена в Італії, щоб гарантувати найвищі стандарти якості та продуктивності. Крім того, всередині ми знаходимо спеціальні інгредієнти, які захищають волосся і покращують кінцевий результат з точки зору косметичного ефекту.

Lisap Milano KEEP CONTROL NATURAL WAVES – це система з 5 продуктів для виконання перманентної трансформації форми волосся, яка забезпечує повну підтримку процесу завивки ідеально підходящими позиціями в їхній досконалій комбінації, де кожен продукт, працюючи послідовно призводить до досягнення ідеального результату.

- Перший компонент системи та перший крок до виконання завивки - KC Claryfing Shampoo - підготовчий шампунь, що очищає, для ідеальної підготовки волосся до завивки з відмінною миючою, очищувальною та хелатувальною дією (pH 6-6.8).

- Другий важливий крок системи - KC Equalizer спрей-еквалайзер – спеціально для роботи на пористих ділянках, вирівнює структуру та забезпечує додатковий захист та зволоження пошкодженим та тендітним волоссям (pH 2.2-2.8).

- Третій крок системи – KC Waving Lotion – лосьйон для завивки – забезпечує якісний та тривалий результат зміни форми для волосся всіх типів (pH 7. 7.5).

У новому лосьйоні системи завивки KEEP CONTROL NATURAL WAVES як трансформаційний агент (відповідає за зміну форми) використаний цистеамін - амінокислота, споріднена ДНК волосся, біологічний компонент, який працює аналогічно класичним компонентам для завивки, але набагато делікатніший.

- Четвертий крок системи – KC Neutralizer – нейтралізатор для завивки – зупиняє дію лосьйону для завивки KC Lotion та фіксує волосся у новій формі. Виборчо діє волосся по довжині, відновлюючи структуру і рівень зволоженості, і навіть усуває можливі нерівномірності по полотну, поліпшуючи і зміцнюючи результат завивки.

- П'ятий важливий крок системи – KC Hydratating Conditioner живильний та зволожуючий кондиціонер – живить та зволожує волосся після процедури завивки. Зберігає ідеальний баланс вологи та забезпечує кучерям еластичність, міцність та захист (pH 3.5)

Арт. 190184

 

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!