Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Кондиціонер Lisap Keep Control Natural, 500 мл

Кондиціонер Lisap Keep Control Natural, 500 мл
Кондиціонер Lisap Keep Control Hydratating Conditioner 

Поживний та зволожуючий кондиціонер Lisap Keep Control Hydratating Conditioner живить та зволожує волосся після процедури завивки. Зберігає ідеальний баланс вологи та забезпечує кучерям еластичність, міцність та захист, pH3.5

ПРОФЕСІЙНА СИСТЕМА БЕЗПЕЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ФОРМИ ВОЛОССЯ

Lisap Milano Lisap Keep Control Natural Waves – нова ніжна та безпечна система завивки для волосся на основі цистеаміну! Це система з 5 продуктів для виконання перманентної трансформації форми волосся, яка забезпечує повну підтримку процесу завивки ідеально підходящими позиціями в їхній досконалій комбінації, де кожен продукт, працюючи послідовно призводить до досягнення ідеального результату.

Система Keep Control використовує веганські рецепти. До складу рецепту входять спеціальні інгредієнти, що захищають волосся і покращують кінцевий результат з точки зору косметичного ефекту, такі як екстракт пустинної троянди (має розгладжуючі, заспокійливі, зволожуючі і пом'якшувальні властивості на шкірі та волосі), масло баобаба глибоке живлення для сухого волосся, зміцнює ламке волосся), масло чорного кмину (зміцнює ламке та ослаблене волосся) та рослинний кератин.


Об`єм: 500 мл. Арт. 160014

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!