Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Піна проти жовтизни волосся Lisap Light Scale Anti Yellow mousse з діамантовим пилом, 250 мл

Піна проти жовтизни волосся Lisap Light Scale Anti Yellow mousse з діамантовим пилом, 250 мл
Піна проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow mousse з діамантовим пилом

Піна проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow mousse призначена для догляду за світлим, освітленим та сивим волоссям. При регулярному застосуванні завдяки вмісту фіолетових пігментів нейтралізує жовтизну. Не склеює і не обтяжує, навіть тонке волосся. Містить справжній діамантовий пил та гідролізовані перли, що надають волоссю надзвичайний стійкий блиск. 
 

Опис основних діючих інгредієнтів:

Діамантовий пил - це новітній інгредієнт в косметичних засобах для волосся. Будучи надзвичайно твердим від природи, пил діамантів є чудовим ексфоліантом, що забезпечує волоссю дуже м’яке та ефективне очищення. А його здатність відбивати промені світла гарантує волоссю незрівнянний блиск.

Гідролізовані перли – це водний розчин справжніх морських перлів. Він містить від 14 до 18 амінокислот і мінералів, які відмінно живлять і зміцнюють кератинову структуру волосся, активно запобігають його старінню. Збільшують об’єм волосся та надають йому незрівнянний перламутровий блиск.

Фіолетовий пігмент (Acid Violet 43) використовується як колоруючий пігмент в фарбах для волосся, шампунях, кондиціонерах, масках, тощо. При використанні в засобах догляду здатен відкладатися на поверхні волосся і нейтралізувати небажані жовті та помаранчеві відтінки. При використанні на світлому чи освітленому волоссі надає блонду більш холодного і натурального вигляду.

Объем: 250 мл. Арт. 130004

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!