Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Шампунь проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow shampoo з діамантовим пилом, 1000 мл

Шампунь проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow shampoo з діамантовим пилом, 1000 мл
Шампунь проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow shampoo з діамантовим пилом

Шампунь проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow shampoo призначений для догляду за світлим, освітленим чи сивим волоссям. М’яко очищає волосся та шкіру голови, не викликаючи подразнень. Завдяки вмісту фіолетових пігментів нейтралізує небажані жовті відтінки, роблячи блонд більш холодним і натуральним. Містить справжній діамантовий пил та гідролізовані перли, що надають волоссю надзвичайний стійкий блиск.
 

Опис основних діючих інгредієнтів:

Діамантовий пил - це новітній інгредієнт в косметичних засобах для волосся. Будучи надзвичайно твердим від природи, пил діамантів є чудовим ексфоліантом, що забезпечує волоссю дуже м’яке та ефективне очищення. А його здатність відбивати промені світла гарантує волоссю незрівнянний блиск.

Гідролізовані перли – це водний розчин справжніх морських перлів. Він містить від 14 до 18 амінокислот і мінералів, які відмінно живлять і зміцнюють кератинову структуру волосся, активно запобігають його старінню. Збільшують об’єм волосся та надають йому незрівнянний перламутровий блиск.

Фіолетовий пігмент (Acid Violet 43) використовується як колоруючий пігмент в фарбах для волосся, шампунях, кондиціонерах, масках, тощо. При використанні в засобах догляду здатен відкладатися на поверхні волосся і нейтралізувати небажані жовті та помаранчеві відтінки. При використанні на світлому чи освітленому волоссі надає блонду більш холодного і натурального вигляду.

Объем: 1000 мл. Арт. 110093

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!