Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Термозахисний спрей проти жовтизни волосся Lisap Light Scale Anti Yellow spray з пилом діамантів, 125 мл

Термозахисний спрей проти жовтизни волосся Lisap Light Scale Anti Yellow spray з пилом діамантів, 125 мл
Термозахисний спрей проти жовтизни волосся Light Scale Anti Yellow spray з пилом діамантів

Спрей для волосся Light Scale Anti Yellow spray - це ідеальний засіб для догляду за світлим, освітленим та сивим волоссям. Завдяки вмісту фіолетових пігментів при регулярному застосуванні нейтралізує жовтизну. Виконує функцію термозахисту. Добре кондиціонує та запобігає сплутуванню. Не обтяжує навіть тонке волосся. Містить справжній діамантовий пил та гідролізовані перли, що надають волоссю надзвичайний стійкий блиск.
 

Опис основних діючих інгредієнтів:

Діамантовий пил - це новітній інгредієнт в косметичних засобах для волосся. Будучи надзвичайно твердим від природи, пил діамантів є чудовим ексфоліантом, що забезпечує волоссю дуже м’яке та ефективне очищення. А його здатність відбивати промені світла гарантує волоссю незрівнянний блиск.

Гідролізовані перли – це водний розчин справжніх морських перлів. Він містить від 14 до 18 амінокислот і мінералів, які відмінно живлять і зміцнюють кератинову структуру волосся, активно запобігають його старінню. Збільшують об’єм волосся та надають йому незрівнянний перламутровий блиск.

Полісилікон-18 цетил фосфат (polysilicone-18 cetyl phosphate) – характеризується чудовими кондиціонуючими властивостями і надійно захищає волосся від термічного впливу фена і гарячих випрямлячів. Він створює на поверхні волосся тонку гідрофобну плівку, яка має низьку теплопровідність, згладжує мікрорельєф кутикули і захищає косметичний колір від змивання. Крім того, він надає волоссю м'якість, блиск і полегшує розчісування.

Екстракт пшеничних висівок (wheat bran extract) має яскраво виражені зволожуючі властивості і покращує еластичність волосся. Містить в своєму складі амінокислоту цистеїн. Завдяки їй пшеничні протеїни добре пристають до поверхні волосся і утворюють плівку, яка перешкоджає випаровуванню вологи з волосся і знижує рівень електростатичного заряду.

Масло каріте (shea butter) отримують методом холодного пресування кісточок плодів дерева Butyrospermum Parkii. До складу масла входять такі жирні кислоти: 40-55% олеїнової, 35-45% стеаринової та 3% пальмітинової кислоти. Завдяки ним масло має пом'якшуючу, зволожуючу і захисну дію. Лікувальні властивості масла каріте допомагають боротися з такими проблемами, як ламкість волосся, лупа, випадіння та подразнення шкіри голови.

Лінолева кислота (omega-6) – незамінна ненасичена жирна кислота. Вона не синтезується в організмі людини, але необхідна для росту і здорового розвитку, тому повинна надходити з їжею. Дефіцит лінолевої кислоти призводить до того, що волосся втрачає еластичність, стає сухим і ламким, починає інтенсивно випадати. При нанесенні на волосся лінолева кислота згладжує його поверхню, сприяє більш щільному приляганню волосяних лусочок, зберігає їх природній рівень вологості і еластичності. Лінолева кислота також сприятливо впливає на шкіру голови, живить і зміцнює волосяні цибулини, запобігає випадінню.

Гідролізовані протеїни пшениці – це спеціально оброблені білкові молекули дуже дрібного розміру і водорозчинної форми. Мають хороші кондиціонуючі властивості, легко проникають у волосся, відновлюючи його структуру, знижують подразнення шкіри.

Масло жожоба (jojoba oil) в чистому вигляді має форму рідкого воску і по своїй молекулярній структурі дуже схоже з жиром, що виробляється шкірою людини. Саме тому воно добре підходить для всіх типів шкіри. Масло жожоба багате на антиоксиданти, вітаміни Е, А, D і має гарні зволожуючі властивості. Воно вкриває поверхню волосся тонкою захисною плівкою, захищає від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища, зберігає природну вологість волосся, запобігає посіченню на кінцях і додає блиску. Крім того, масло жожоба добре очищає шкіру голови і допомагає боротися з такими проблемами, як лупа і випадіння волосся.

Хітозан (chitosan) походить від натурального полісахариду хітину, який добувають з панцирів ракоподібних. Абсолютно безпечний для людини. Добре реструктурує волосся. Молекули хітозану позитивно заряджені, завдяки чому притягуються негативно зарядженою поверхнею волосся і створюють дуже стійку тонку плівку. Плівка заповнює всі нерівності, відновлює пошкоджені ділянки, захищає волосся від впливу навколишнього середовища, перешкоджає сплутуванню, надає волоссю додатковий об’єм.

Объем: 125 мл. Арт. 130003


 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!